Formy na pečenie DR, ceny a porovnanie ❤️ Tovar.sk

Formy na pečenie DR

V tejto sekcií nájdete Formy na pečenie od DR.

Počet výsledkov: 12

Raňajky sú dôležitým pokrmom dňa. Urobte si ich ešte lepšími a prekvapte svoje deti netradičnými volskými okami v tvare roztomilých zajačikov. Z praktických silikónových foriem v tvare králika môžete vyrobiť báječné Veľkonočné...

Raňajky sú dôležitým pokrmom dňa. Urobte si ich ešte lepšími a prekvapte svoje deti netradičnými volskými okami v tvare roztomilých sovičiek. Z praktických silikónových foriem v tvare sovy môžete vyrobiť báječné veselé raňajky.

Máte radi muffiny? Čo si ich tak vychutnať zo špeciálnych foriem, z ktorých budú muffiny alebo aj iné dezerty chutiť ešte lepšie a pečenie s nimi bude príjemnejšie.

Očarujte šťastné detské tváre a spokojných dospelých, keď podávate na raňajky. Skvele sa hodí na raňajkovú, alebo palacinkovú párty. Dajte jedlu zmysel pre humor ! Očarte deti aj návštevu vtipnými raňajkami.

Pekná ružová a moderná forma na pečenie muffinov. Prineste trochu lásky a radosti na vaše špeciálne udalosti, ako je svadba, výročie, valentín, narodeniny.

Vneste trochu lásky do svojho života a obdarujte svojich milovaných skutočne originálnym spôsobom.

Ozvláštnite každú oslavu originálnym kúskom pekárskeho umenia, ktoré Vám dopomôže vytvoriť táto pružná forma.

Ozvláštnite každú oslavu originálnym kúskom pekárskeho umenia, ktoré Vám dopomôže vytvoriť táto pružná forma na malé koláčiky v tvare autíčok.

Ozvláštnite každú oslavu originálnym kúskom pekárskeho umenia, ktoré Vám dopomôže vytvoriť táto pružná forma v tvare roztomilej zajačej hlavy.

Ozvláštnite každú oslavu originálnym kúskom pekárskeho umenia, ktoré Vám dopomôže vytvoriť táto pružná forma v tvare zámku.

Ozvláštnite každú oslavu originálnym kúskom pekárskeho umenia, ktoré Vám dopomôže vytvoriť táto pružná forma v tvare drobných srdiečok.

Ozvláštnite každý začiatok úspešného dňa originálnym spôsobom vďaka raňajkovým lievančekom, ktoré Vám dopomôže vytvoriť táto pružná forma v tvare srdiečok.