Decathlon.sk

decathlon.sk je internetový obchod, ktorý má vo svojej ponuke nasledujúce produkty. Zobrazujeme Vám kompletný sortiment produktov od internetového obchodu decathlon.sk


Recenzia decathlon.sk

Obchod decathlon.sk má vo svojej ponuke viac ako 51990 produktov. V sortimente nájdete množstvo tovaru. Internetový obchod decathlon.sk ponúka množstvo zliav, dopravu zadarmo a väčšinu produktov majú skladom!


decathlon.sk - zľavové kupóny a zľavy

Využite zľavové kupóny na decathlon.sk a ušetrite desiatky eur. Od určitej čiastky ponúkajú aj dopravu zadarmo.


Počet výsledkov: 51990

Ochráňte príslušenstvo bicykla (kolesá, sedlo atď.), ale aj cyklistické doplnky (taška, kôš a pod.). Praktický, ľahký a ergonomický zámok na bicykel na každodenné použitie.

Samoopravná 20-palcová duša. Ochranná kvapalina vnútri duše automaticky opraví defekt.

Samoopravná 24-palcová duša.Ochranná kvapalina vnútri duše automaticky opraví defekt.

Duša s rozmermi od 700 × 35 do 700 × 45 na plášte veľkosti 700 (28 palcov).

Duša s rozmermi od 700 × 35 do 700 × 45 na kolesá a plášte veľkosti 700 (28 palcov).

Ľahké, pevné, jednoduché a praktické žlté montpáky v sade po 3 ks. Vhodné na všetky typy plášťov. Praktické: koncovka vypúšťa aj ventily Schrader.

Demontáž a oprava reťaze bicykla. Nitovač je kompatibilný s 1 až 11-rýchlostnými reťazami.(Upozornenie: nekompatibilný so spevnenými reťazami).

Hliníkové ploché pedále 900 na MTB sú široké a majú nastaviteľné piny. Zaisťujú dlhodobú stabilitu a kontrolu nad riadením.

Cestné kufre kompatibilné so systémom Delta (ideálne pre pedále b'Twin predávané pred rokom 2014).

Rýchlospojka umožňuje spojiť reťaz a predovšetkým ju ľahko otvoriť, aby ste ju mohli vymeniť alebo dôkladne vyčistiť. V predaji po 2 ks.

Rýchlospojka umožňuje spojiť reťaz, a najmä jednoducho ju otvoriť a následne ju vymeniť alebo hĺbkovo vyčistiť. V predaji po 2 ks.

Rýchlospojka umožňuje spojiť reťaz, a najmä jednoducho ju otvoriť a následne ju vymeniť alebo hĺbkovo vyčistiť. V predaji po 2 ks.

Naša reťaz bola vytvorená v spolupráci s KMC, svetovo uznávanou značkou a lídrom v prevodovkách k bicyklu.Reťaz so 110 článkami sa predáva s rýchlospojkou.

Pre dlhšiu životnosť bovdenov a káblov. Materiál a tvar koncovky umiestnenej na konci bovdenu zlepšuje jeho funkčnosť aj vodotesnosť.

Univerzálny bovden proti oderu, ktorý zaisťuje menšie trenie, dlhšiu životnosť a väčšiu odolnosť.


Často kladené otázky

1️⃣ Čo predáva e-shop decathlon.sk?

Na našom webe tovar.sk nájdete kompletný sortiment, ktorý nájdete na decathlon.sk. Tieto produkty aktualizujeme niekoľko krát denne aby sme vám vedeli odporučiť kde viete daný tovar zakúpiť za čo najlepšiu cenu.


2️⃣ Má decathlon.sk zľavy a zľavové kupóny?

Áno, e-shop decathlon.sk ponúka množstvo zľiav a akcií. U nás nájdete všetky dostupné zľavy a zľavové kupóny ktoré denne aktualizujeme.


3️⃣ Aké má decathlon.skrecenzie a hodnotenie?

Pozrite sa na náš web tovar.sk a uvidíte recenzie a hodnotenia eshopu decathlon.sk.