Titiz Iris Quick Tritan 700ml Kulacs - Többféle (TP-638)
| Dostupnosť | Skladom ✅ |
|---|---|
| Hodnotenie | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Fľaša na vodu |
| Výrobca | Titiz |
| Predává | xupe.sk |
| EAN | 8695122006386 |
| Odporúčame | Fľaša na vodu Titiz |
Cenová kategória:
Expresná doprava po Slovensku
Overený internetový obchod
Jednoduchá reklamácia
Informácie o produkte Titiz Iris Quick Tritan 700ml Kulacs - Többféle (TP-638)
Nasledovné e-shopy predávajú Titiz Iris Quick Tritan 700ml Kulacs - Többféle (TP-638) a vďaka nášmu katalógu môžete zistiť kde viete kúpiť daný tovar najlacnejšie.
Titiz Iris Quick Tritan 700ml Kulacs - Többféle (TP-638) môžete zakúpiť v nasledovných overených obchodoh:
Popis produktu
Frissítő hidratálás útközbenÉlvezze a tiszta, frissebb ízü vizet a Titiz Iris Quick Tritan 700ml kulaccsal, amely praktikumot és stílust kínál egyaránt. Ez a kulacs tökéletes választás mindennapi használatra, sportoláshoz vagy utazáshoz.Termék jellemzőiŰrtartalom: 700 mlAnyag: Tritan - BPA-mentesSzín: TöbbféleZáródás: Iris Quick zárMűszaki adatokMagasság: 24 cmÁtmérő: 7 cmSúly: 185 gMiért válassza a Titiz Iris Quick Tritan 700ml kulacsot?A Tritan anyag használatával ez a kulacs nemcsak strapabíró és törésálló, hanem teljesen biztonságos az egészségére is, mivel BPA-mentes. Az Iris Quick zár biztosítja, hogy soha nem kell aggódnia a szivárgás miatt - ideális választás mindennapi aktív életet élők számára. A többféle színben elérhető kulacs stílusos társa lehet sporteseményekre, kirándulásokra, vagy akár a munkahelyére is.A Titiz márkárólA Titiz elkötelezett amellett, hogy ügyfeleinek magas minőségű és innovatív termékeket kínáljon. A márka célja, hogy praktikus megoldásokat nyújtson minden napi szükségleteire. A Titiz termékek nemcsak funkcionálisak, de esztétikailag is vonzóak, így tökéletesen illeszkednek bármilyen életstílushoz.Érdekességek és további tudnivalókTudta, hogy a Tritan anyag egy rendkívül tartós és hőálló műanyag, amely kristálytiszta, és nem veszi át az előzőleg tárolt italok ízét vagy szagát? Ezáltal mindig frissen élvezheti kedvenc italát, akár víz, gyümölcslé vagy sportital. A Tritan továbbá környezettudatos választás is, mivel újrahasznosítható, így hozzájárulhat a műanyag hulladék csökkentéséhez.A Titiz Iris Quick Tritan kulacs formatervezése biztosítja a kényelmes fogást és a könnyű tisztítást, ami további előnyt jelent a mindennapi használathoz. Ráadásul a mérete miatt könnyen elfér egy hátizsákban vagy akár egy kisebb táskában is, így bárhova magával viheti.
Produkt Titiz Iris Quick Tritan 700ml Kulacs - Többféle (TP-638) z kategorie fľaša na vodu si môžete zakúpiť v internetovom obchode xupe.sk za cenu 7 €.
Informácie o Titiz Iris Quick Tritan 700ml Kulacs - Többféle (TP-638)
| Dostupnosť |
Skladom |
|---|---|
| Hodnotenie |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Výrobca | |
| Obchod | |
| Cena |
7 € |
| EAN |
Často kladené otázky ohľadom Titiz Iris Quick Tritan 700ml Kulacs - Többféle (TP-638) produktu
❓ Aká je cena Titiz Iris Quick Tritan 700ml Kulacs - Többféle (TP-638)?
Produkt Titiz Iris Quick Tritan 700ml Kulacs - Többféle (TP-638) môžete kúpiž už od 7€ v eshope xupe.sk.
❓ Kde je možné zakúpiť Titiz Iris Quick Tritan 700ml Kulacs - Többféle (TP-638) produkt?
Tento produkt Titiz Iris Quick Tritan 700ml Kulacs - Többféle (TP-638) si môžete zakúpiť napríklad aj v xupe.sk e-shope.
❓ Je Titiz Iris Quick Tritan 700ml Kulacs - Többféle (TP-638) skladom?
Áno momentále produkt Titiz Iris Quick Tritan 700ml Kulacs - Többféle (TP-638) je skladom. Dostupný ho má aj xupe.sk obchod.
❓ Aký má Titiz Iris Quick Tritan 700ml Kulacs - Többféle (TP-638) EAN kód?
EAN kód pre Titiz Iris Quick Tritan 700ml Kulacs - Többféle (TP-638) je: 8695122006386
Hľadáte dalšie výrobky od značky titiz?
Od značky titiz máme v našom katalógu rôzne iné produkty. Pozrite sa na ponuku najlepších produktov od titiz.
