De Buyer Prim Apperty Univerzális Serpenyő 20cm - Inox (DB3504-20)
| Dostupnosť | Skladom ✅ |
|---|---|
| Hodnotenie | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Panvice |
| Výrobca | De Buyer |
| Predává | xupe.sk |
| EAN | 3011243504207 |
| Odporúčame | Panvice De Buyer |
Cenová kategória:
Expresná doprava po Slovensku
Overený internetový obchod
Jednoduchá reklamácia
Informácie o produkte De Buyer Prim Apperty Univerzális Serpenyő 20cm - Inox (DB3504-20)
Nasledovné e-shopy predávajú De Buyer Prim Apperty Univerzális Serpenyő 20cm - Inox (DB3504-20) a vďaka nášmu katalógu môžete zistiť kde viete kúpiť daný tovar najlacnejšie.
De Buyer Prim Apperty Univerzális Serpenyő 20cm - Inox (DB3504-20) môžete zakúpiť v nasledovných overených obchodoh:
Popis produktu
De Buyer Prim Appety Univerzális Serpenyő - 20 cmÜdvözöljük a professzionális konyhák világában ezzel a kiváló minőségű rozsdamentes acél serpenyővel, amely tökéletes választás minden főzés kedvelő számára! A De Buyer Prim Appety univerzális serpenyő ideális sütéshez, pirításhoz, barnításra és flambírozásra.Főbb jellemzők:Anyag: AISI 304 rozsdamentes acélÁtmérő: 20 cmFelület: Selyemfényű, polírozott és kefélt felületFogó: Több ponton hegesztett rozsdamentes acél csőnyeletHőelosztás: Homogén hőelosztást biztosító szendvics alapMosogatás: Mosogatógépben tisztíthatóTűzhely kompatibilitás: Minden típusú tűzhelyhez megfelelő, beleértve az indukciós főzőlapokat isA kiváló minőségű AISI 304 rozsdamentes acél gondoskodik arról, hogy a serpenyő nemcsak tartós és robusztus legyen, hanem kimagasló főzési élményt is nyújtson. A serpenyőt selyemfényű, polírozott felület jellemzi, amely nemcsak esztétikus, hanem egyszerűen tisztítható is. A több ponton hegesztett rozsdamentes acél fogó kényelmes és biztonságos használatot biztosít.Előnyök:Tartósság: Robusztus szerkezetének köszönhetően hosszú élettartamúKényelmes használat: Kényelmes és biztonságos fogás a csőnyél segítségévelEgyszerű tisztítás: Mosogatógépben tisztítható, polírozó pasztával könnyen újra fényesíthetőSokoldalúság: Minden típusú tűzhelyhez alkalmas, beleértve az indukciós főzőlapokat isHomogén hőelosztás: A szendvics alap biztosítja az egyenletes hőeloszlást, így az ételek egyenletesen sülnek megNapjainkban a De Buyer márka a professzionális konyhai eszközök egyik vezető gyártója. A cég több mint 180 éves tapasztalattal rendelkezik a konyhafelszerelések területén, és elkötelezett a minőség és az innováció iránt.Fedezze fel a De Buyer Prim Appety serpenyő nyújtotta főzési élményt, és hozza ki a legtöbbet konyhai tudásából! A serpenyő különösen ajánlott mindazoknak, akik szeretik a minőségi és tartós konyhai eszközöket.
🆘 Poradíme vám ako si vybrať panvice
Neviete si rady? Pripravili sme si pre vás tento článok, v ktorom nájdete informácie, ako si vybrať najlepšie panvice.
Produkt De Buyer Prim Apperty Univerzális Serpenyő 20cm - Inox (DB3504-20) z kategorie panvice si môžete zakúpiť v internetovom obchode xupe.sk za cenu 54 €.
Informácie o De Buyer Prim Apperty Univerzális Serpenyő 20cm - Inox (DB3504-20)
| Dostupnosť |
Skladom |
|---|---|
| Hodnotenie |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Výrobca | |
| Obchod | |
| Cena |
54 € |
| EAN |
Často kladené otázky ohľadom De Buyer Prim Apperty Univerzális Serpenyő 20cm - Inox (DB3504-20) produktu
❓ Aká je cena De Buyer Prim Apperty Univerzális Serpenyő 20cm - Inox (DB3504-20)?
Produkt De Buyer Prim Apperty Univerzális Serpenyő 20cm - Inox (DB3504-20) môžete kúpiž už od 54€ v eshope xupe.sk.
❓ Kde je možné zakúpiť De Buyer Prim Apperty Univerzális Serpenyő 20cm - Inox (DB3504-20) produkt?
Tento produkt De Buyer Prim Apperty Univerzális Serpenyő 20cm - Inox (DB3504-20) si môžete zakúpiť napríklad aj v xupe.sk e-shope.
❓ Je De Buyer Prim Apperty Univerzális Serpenyő 20cm - Inox (DB3504-20) skladom?
Áno momentále produkt De Buyer Prim Apperty Univerzális Serpenyő 20cm - Inox (DB3504-20) je skladom. Dostupný ho má aj xupe.sk obchod.
❓ Aký má De Buyer Prim Apperty Univerzális Serpenyő 20cm - Inox (DB3504-20) EAN kód?
EAN kód pre De Buyer Prim Apperty Univerzális Serpenyő 20cm - Inox (DB3504-20) je: 3011243504207
Hľadáte dalšie výrobky od značky de buyer?
Od značky de buyer máme v našom katalógu rôzne iné produkty. Pozrite sa na ponuku najlepších produktov od de buyer.

