Armani Exchange 0AX2059S 613371 56
| Dostupnosť | Skladom ✅ |
|---|---|
| Hodnotenie | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Slnečné okuliare |
| Výrobca | Armani Exchange |
| Predává | lentiamo.sk |
| EAN | 8056262815168 |
| Odporúčame | Slnečné okuliare Armani Exchange |
Cenová kategória:
Expresná doprava po Slovensku
Overený internetový obchod
Jednoduchá reklamácia
Informácie o produkte Armani Exchange 0AX2059S 613371 56
Nasledovné e-shopy predávajú Armani Exchange 0AX2059S 613371 56 a vďaka nášmu katalógu môžete zistiť kde viete kúpiť daný tovar najlacnejšie.
Armani Exchange 0AX2059S 613371 56 môžete zakúpiť v nasledovných overených obchodoh:
Popis produktu
Populárna talianska značka Armani Exchange je synonymom pre nadčasovosť, jedinečnosť a moderný dizajn. Kolekcia okuliarov je vyrobená z najkvalitnejších materiálov so silným dôrazom na detail a je určená predovšetkým pre mladú generáciu. V cenovo dostupnej kolekcii slnečných okuliarov Armani Exchange si iste vyberie každý módny nadšenec. Armani Exchange 0AX2059S 613371 56 sú unisex slnečné okuliare. Rám okuliarov Sivá farba rámov skvele ladí so studeným odtieňom pleti a s ryšavými, sivými, bielymi alebo tmavými blond vlasmi. Obdĺžnikové rámy slnečných okuliarov sú ideálnou voľbou, ak máte oválny alebo okrúhly typ tváre. Rám slnečných okuliarov je vyrobený z kovu, ktorý dobre drží tvar a poskytuje vysokú stabilitu. Nastaviteľné nosové sedielka umožňujú jemne meniť polohu a prispôsobenie okuliarov, aby sa zabezpečilo väčšie pohodlie. Nastavenie nosových podložiek by mal vždy vykonávať skúsený optik, aby sa predišlo ich poškodeniu alebo zlomeniu. Pôvodné šošovky je možné nahradiť rôznymi typmi šošoviek na mieru, dioptrickými alebo nedioptrickými. Okuliarové šošovky Zelené sklá okuliarov zmierňujú intenzitu svetla a sú skvelá pre oči, pretože neovplyvňujú kontrast ani neskresľujú farby. Okuliarové šošovky týchto slnečných okuliarov sú vyrobené z plastu, ktorého nespornými výhodami sú nízka hmotnosť a odolnosť proti prasknutiu. Okuliare s UV 400 poskytujú 100 % ochranu pred škodlivým slnečným žiarením. Šošovky okuliarov obsahujú slnečný filter kategórie 3 (priepustnosť svetla 8 – 18%) – tmavý filter vhodný pre intenzívne slnečné žiarenie na pláži alebo v meste. Príslušenstvo Handrička, ktorá je súčasťou balenia, je ideálna na čistenie a starostlivosť o okuliare. Niektoré modely môžu namiesto handričky obsahovať textilné vrecko. Preskúmajte celú ponuku slnečných okuliarov a objavte štýlové rámy od obľúbených značiek.
Produkt Armani Exchange 0AX2059S 613371 56 z kategorie slnečné okuliare si môžete zakúpiť v internetovom obchode lentiamo.sk za cenu 90 €.
Informácie o Armani Exchange 0AX2059S 613371 56
| Dostupnosť |
Skladom |
|---|---|
| Hodnotenie |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Výrobca | |
| Obchod | |
| Cena |
90 € |
| EAN |
Často kladené otázky ohľadom Armani Exchange 0AX2059S 613371 56 produktu
❓ Aká je cena Armani Exchange 0AX2059S 613371 56?
Produkt Armani Exchange 0AX2059S 613371 56 môžete kúpiž už od 90€ v eshope lentiamo.sk.
❓ Kde je možné zakúpiť Armani Exchange 0AX2059S 613371 56 produkt?
Tento produkt Armani Exchange 0AX2059S 613371 56 si môžete zakúpiť napríklad aj v lentiamo.sk e-shope.
❓ Je Armani Exchange 0AX2059S 613371 56 skladom?
Áno momentále produkt Armani Exchange 0AX2059S 613371 56 je skladom. Dostupný ho má aj lentiamo.sk obchod.
❓ Aký má Armani Exchange 0AX2059S 613371 56 EAN kód?
EAN kód pre Armani Exchange 0AX2059S 613371 56 je: 8056262815168
Hľadáte dalšie výrobky od značky armani exchange?
Od značky armani exchange máme v našom katalógu rôzne iné produkty. Pozrite sa na ponuku najlepších produktov od armani exchange.
