Malatec

Vyhľadávali ste výrobcu malatec a tu sú výsledky vyhľadávania. Od značky malatec máme 28 výrobkov v databáze a prezrieť si ich môžete nižšie.Počet výsledkov: 28

Tento veľký detský stan s 200 loptičkami a plaziacim tunelom poskytne Vašim deťom skvelú zábavu. Trojdielny detský stan môžete postaviť doma aj vonku. S jednotlivými dielmi zostavy sa môže Vaše dieťa hrať aj samostatne.

Tento veľký detský stan s 200 loptičkami a plaziacim tunelom poskytne Vašim deťom skvelú zábavu. Trojdielny detský stan môžete postaviť doma aj vonku. S jednotlivými dielmi je tiež možné hrať sa samostatne.

Skvelá hojdačka, ktorú si Vaše deti zamilujú a budú na nej chcieť tráviť svoj voľný čas.Z tejto hojdačky budú vaše deti nadšené. Sledujte vaše deti pri hre na tejto hojdačke ako sa točia a zabávajú.

Táto závesná kruhová hojdačka vám zaruči dokonalú zábavu doma a aj na záhrade. Z tejto hojdačky budú vaše deti nadšené. Sledujte vaše deti pri hre na tejto hojdačke ako sa točia a zabávajú.

Trampolína je ideálna pre tých, ktorí majú radi šport, v kombinácii so zábavou. Cvičenie na trampolíne zlepšuje fyzickú kondíciu a posilňuje organizmus. Vnútorná ochranná sieť, vrátane konštrukcie zaisťuje maximálnu stabilitu.

Elektrická vyhrievacia deka Malatec má veľa využití. Ideálna na ohrev lôžka! Dajte zbohom studeným nohám a chladným večerom! Prináša úľavu pri reumatických ochoreniach. Prostredníctvom jemného a rovnomerného zahrievania celého tela...

Moderná hojdačka v štýle bocianového hniezda je skvelou hračkou pre vaše dieťa. Ideálne sa hodí do slnečných dní a bude praktickou ozdobou detského ihriska, záhrady alebo terasy. Je to skvelý spôsob, ako stráviť hodiny zábavy v prírode....

Ratanový záhradný nábytok - odolný proti dažďu a ľahko sa čistí. Pohodlné vankúše s odnímateľným poťahom, v prípade potreby ich môžete ľahko vyčistiť. RÝCHLA INŠTALÁCIA - asi 45 minút stačí na zostavenie celej súpravy. ELEGANTNY:...

Plastová hojdačka je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, ktorý má špeciálny protišmykový povrch. Je užitočná pri kŕmení dieťaťa pretože dieťa ľahko z nej nevypadne.

Táto ľahká turistická hojdacia sieť je mimoriadne pohodlná a funkčná. Zabezpečí odpočinok počas vašej cesty alebo kempingu a vďaka sieťke proti komárom vás ochráni pred všelijakým hmyzom.

Ozonátor dezinfikuje, ničí pachy, baktérie, vírusy, huby, patogénne mikroorganizmy, roztoče a alergény.

Pohodlná kancelárska stolička s ergonomickou vetracou sieťkou a gumovými kolieskami. Vďaka páčke uloženej pod sedačkou si ju môžete nastaviť podľa vlastných potrieb aby pohodlie počas vašej práce bolo čo najväčšie.

Skladacia maskáčová stolička so strieškou je ideálna na pláž, do záhrady alebo na kempovanie. Stolička je pohodlná, stabilná a vyrobená z kvalitných materiálov. Pohodlná stolička má špeciálne miesto na hrnček alebo fľašu s nápojom.

Táto podložka má hrúbku 2 centimetre, vďaka čomu Vás ochráni pred nepríjemným, tvrdým štrkom či kameňmi.

Pikniková podložka je vyrobená z fleecu a jej spodná časť je vybavená hliníkovou fóliou, vďaka čomu neprepúšťa, nenasáva vodu a je mimoriadne mäkká na dotyk.

Praktická, skladacia stolička so špeciálnym otvorom na plechovku, pohár alebo termosku je ideálnym nápadom na darček pre vášnivého rybára.

Ideálne pre víkendové kempovanie, stanovačku alebo ako prenocovanie pri rybolove vo voľnej prírode.

Kempingový set so 4 miestami pre deti aj dospelých sa bude skvele hodiť na výlety mimo mesta.

Kreslo má široký sedák je vybavený ekologickým koženým vankúšom, ktorý zabezpečí voľnosť a pohodlie pri používaní. Vďaka použitiu eko kože sa kreslo ľahko čistí, postačí vám navlhčená handrička.

Elektrická pasca na muchy je úplne bezpečná. Intenzita prúdu v zásobníku je dostatočná na zabitie muchy, osy, sršňa alebo iného lietajúceho škodcu. Nie je však schopný ublížiť človeku.

Pevný pás a ergonomická sedačka dokonale priliehajú k telu, vďaka čomu je používanie veľmi pohodlné ako pre rodiča, tak aj pre samotné dieťa.

Diamantová mozaika spočíva vo vyplnení hotového vzoru na obrázku malými diamantmi rôznych farieb.

Diamantová mozaika spočíva vo vyplnení hotového vzoru na obrázku malými diamantmi rôznych farieb.

Diamantová mozaika spočíva vo vyplnení hotového vzoru na obrázku malými diamantmi rôznych farieb.