Napeňovač mlieka so stojanom
| Dostupnosť | Skladom ✅ |
|---|---|
| Hodnotenie | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Automatické kávovary |
| Predává | 4home.sk |
| EAN | 5907451334645 |
Cenová kategória:
Expresná doprava po Slovensku
Overený internetový obchod
Jednoduchá reklamácia
Informácie o produkte Napeňovač mlieka so stojanom
Nasledovné e-shopy predávajú Napeňovač mlieka so stojanom a vďaka nášmu katalógu môžete zistiť kde viete kúpiť daný tovar najlacnejšie.
Napeňovač mlieka so stojanom môžete zakúpiť v nasledovných overených obchodoh:
Popis produktu
Napeňovač mlieka je minišľahač vhodný na horúce a studené mlieko alebo na prípravu šalátových dresingov. Ľahko a rýchlo napení mlieko do vašej obľúbenej kávy. Uľahčuje prípravu cappuccina, latte macchiata alebo horúcej čokolády.Špička napeňovača sa ľahko čistí. Stačí ju opláchnuť pod vodou alebo ju vložiť do pohára s vodou a pustiť. Vyrobené z kvalitného plastu a ocele. Súčasťou je kovový stojan na jednoduché skladovanie napeňovača.Napájanie: 2x AA batérie (nie sú súčasťou balenia)Materiál: plast, oceľ
Produkt Napeňovač mlieka so stojanom z kategorie automatické kávovary si môžete zakúpiť v internetovom obchode 4home.sk za cenu 11 €.
Informácie o Napeňovač mlieka so stojanom
| Dostupnosť |
Skladom |
|---|---|
| Hodnotenie |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Cena |
11 € |
| EAN |
Často kladené otázky ohľadom Napeňovač mlieka so stojanom produktu
❓ Aká je cena Napeňovač mlieka so stojanom?
Produkt Napeňovač mlieka so stojanom môžete kúpiž už od 11€ v eshope 4home.sk.
❓ Kde je možné zakúpiť Napeňovač mlieka so stojanom produkt?
Tento produkt Napeňovač mlieka so stojanom si môžete zakúpiť napríklad aj v 4home.sk e-shope.
❓ Je Napeňovač mlieka so stojanom skladom?
Áno momentále produkt Napeňovač mlieka so stojanom je skladom. Dostupný ho má aj 4home.sk obchod.
❓ Aký má Napeňovač mlieka so stojanom EAN kód?
EAN kód pre Napeňovač mlieka so stojanom je: 5907451334645
