ECG NM 216 napeňovač mlieka
| Dostupnosť | Skladom ✅ |
|---|---|
| Hodnotenie | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Automatické kávovary |
| Výrobca | ECG |
| Predává | 4home.sk |
| EAN | 8592131306059 |
| Odporúčame | Automatické kávovary ECG |
Cenová kategória:
Expresná doprava po Slovensku
Overený internetový obchod
Jednoduchá reklamácia
Informácie o produkte ECG NM 216 napeňovač mlieka
Nasledovné e-shopy predávajú ECG NM 216 napeňovač mlieka a vďaka nášmu katalógu môžete zistiť kde viete kúpiť daný tovar najlacnejšie.
ECG NM 216 napeňovač mlieka môžete zakúpiť v nasledovných overených obchodoh:
Popis produktu
Napeňovač mlieka v elegantnom nerezovom prevedení ocenia všetci milovníci teplých i studených kávových špecialít. Predovšetkým potom znalci kvalitného cappuccina, café latté či ľadovej kávy. Príprava peny je mimoriadne jednoduchá a zvládne ju naozaj každý. Stačí naplniť nádobu mliekom, uzavrieť a jediným dotykom zapnúť. Napeňovač má dvojité steny s nepriľnavým povrchom. Napeňovač mlieka vám našľahá mlieko iba za 65 sekúnd, ohreje na max. teplotu za 160 sekúnd a napení a ohreje mlieko do 110 sekúnd. Svetelný indikátor vás informuje o stave mlieka, otočná základňa a protikĺzavé nožičky zaistia stabilitu šľahača.Technické parametre: ohrev mlieka 500 ml, šľahanie mlieka 250 ml teplota mlieka max. 65 +/- 5 °C, automatické vypnutie
Produkt ECG NM 216 napeňovač mlieka z kategorie automatické kávovary si môžete zakúpiť v internetovom obchode 4home.sk za cenu 41 €.
Informácie o ECG NM 216 napeňovač mlieka
| Dostupnosť |
Skladom |
|---|---|
| Hodnotenie |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Výrobca | |
| Obchod | |
| Cena |
41 € |
| EAN |
Často kladené otázky ohľadom ECG NM 216 napeňovač mlieka produktu
❓ Aká je cena ECG NM 216 napeňovač mlieka?
Produkt ECG NM 216 napeňovač mlieka môžete kúpiž už od 41€ v eshope 4home.sk.
❓ Kde je možné zakúpiť ECG NM 216 napeňovač mlieka produkt?
Tento produkt ECG NM 216 napeňovač mlieka si môžete zakúpiť napríklad aj v 4home.sk e-shope.
❓ Je ECG NM 216 napeňovač mlieka skladom?
Áno momentále produkt ECG NM 216 napeňovač mlieka je skladom. Dostupný ho má aj 4home.sk obchod.
❓ Aký má ECG NM 216 napeňovač mlieka EAN kód?
EAN kód pre ECG NM 216 napeňovač mlieka je: 8592131306059
Hľadáte dalšie výrobky od značky ecg?
Od značky ecg máme v našom katalógu rôzne iné produkty. Pozrite sa na ponuku najlepších produktov od ecg.
