Abus Oryde ST 2250
| Dostupnosť | Skladom ✅ |
|---|---|
| Hodnotenie | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Tašky na bicykel |
| Výrobca | Abus |
| Predává | insportline.sk |
| EAN | 4003318084690 |
| Odporúčame | Tašky na bicykel Abus |
Cenová kategória:
Expresná doprava po Slovensku
Overený internetový obchod
Jednoduchá reklamácia
Informácie o produkte Abus Oryde ST 2250
Nasledovné e-shopy predávajú Abus Oryde ST 2250 a vďaka nášmu katalógu môžete zistiť kde viete kúpiť daný tovar najlacnejšie.
Abus Oryde ST 2250 môžete zakúpiť v nasledovných overených obchodoh:
Popis produktu
Abus Oryde ST 2250 je väčšia trojuholníková taška zo super odolného materiálu. Má pevný a stabilný tvar. Povrchový materiál navyše odpudzuje vodu, takže sa o svoje veci nemusíte báť ani za nepriaznivého počasia. K rámovej trubke ju ľahko prichytíte pomocou pásikov na suchý zips. Do vrecka, ktoré je uzavreté kvalitným zipsom, uložíte všetky drobnosti, ktoré budete na ceste potrebovať!Technický popis: trojuholníková brašna na rám vyrobená z odolného materiálu, ktorý odpudzuje vodu pevný a stabilný tvar reflexné prvky pre lepšiu bezpečnosť rozmery: 23,5 x 19,5 x 5 cm objem: 1,8 l
Produkt Abus Oryde ST 2250 z kategorie tašky na bicykel si môžete zakúpiť v internetovom obchode insportline.sk za cenu 24 €.
Informácie o Abus Oryde ST 2250
| Dostupnosť |
Skladom |
|---|---|
| Hodnotenie |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Výrobca | |
| Obchod | |
| Cena |
24 € |
| EAN | |
| Umiestnenie |
Na rám |
| Okienko pre telefón |
nie |
| Objem |
1.80 l |
Často kladené otázky ohľadom Abus Oryde ST 2250 produktu
❓ Aká je cena Abus Oryde ST 2250?
Produkt Abus Oryde ST 2250 môžete kúpiž už od 24€ v eshope insportline.sk.
❓ Kde je možné zakúpiť Abus Oryde ST 2250 produkt?
Tento produkt Abus Oryde ST 2250 si môžete zakúpiť napríklad aj v insportline.sk e-shope.
❓ Je Abus Oryde ST 2250 skladom?
Áno momentále produkt Abus Oryde ST 2250 je skladom. Dostupný ho má aj insportline.sk obchod.
❓ Aký má Abus Oryde ST 2250 EAN kód?
EAN kód pre Abus Oryde ST 2250 je: 4003318084690
Hľadáte dalšie výrobky od značky abus?
Od značky abus máme v našom katalógu rôzne iné produkty. Pozrite sa na ponuku najlepších produktov od abus.
