Trefl

Vyhľadávali ste výrobcu trefl a tu sú výsledky vyhľadávania. Od značky trefl máme 572 výrobkov v databáze a prezrieť si ich môžete nižšie.Počet výsledkov: 572

Puzzle sú neodmysliteľnou súčasťou zábavy snáď každého dieťaťa. Nielenže zabaví, ale pomôžu precvičiť pamäť, predstavivosť a zručnosť.

Penová podložka je vyrobená zo špeciálneho materiálu (nejedná sa o klasickú vrúbkovanou EVA penu, ale o materiál podobný silné karimatke). Má nadštandardnú hrúbku 1,5 cm a je určená najmä na hranie. Puzzle sú mäkké, umývateľné,...

Puzzle pozostávajú zo 100 prvkov. Určené sú pre všetkých fanúšikov a fanúšikov animovaného filmu včielka Maja. Po zostavení skladačky sa vytvorí obrázok s rozmermi 410 x 275 mm.

Puzzle pozostávajúce z 30 prvkov s postavami animovanej série Požiarnik Sam. Po poskladaní puzzle sa vytvorí obrázok s rozmermi 27 x 20 cm.

Puzzle pozostávajúce zo 100 dielikov, určené pre všetkých fanúšikov dobrodružstiev Mickeyho Mouse-a. Po poskladaní puzzle vznikne obrázok s rozmermi 410 x 275 mm.

Puzzle sú obľúbenou činnosťou už dlho rokov. Puzzle obsahuje 25 dielikov, určené pre všetkých fanúšikov Disney rozprávok. Skladaním puzzle si deti výborne trénujú jemnú motoriku, predstavivosť aj pamäť.

Puzzle sú obľúbenou činnosťou už dlho rokov. Puzzle obsahuje 24 dielikov, určené pre všetkých fanúšikov obľúbenej rozprávky Minnie Mouse. Skladaním puzzle si deti výborne trénujú jemnú motoriku, predstavivosť aj pamäť.

Puzzle so 60 prvkami s postavami animovaného filmu Partola. Po poskladaní vznikne obrázok s rozmermi 33x22 cm.

Puzzle 160 prvkov s postavami animovaného filmu Labková Patrola Je to úžasná zábava pre najmenších fanúšikov tejto populárnej rozprávky.

Puzzle s 30 prvkami zobrazujúcimi hrdinov animovaného seriálu s názvom Paw Patrol. Po poskladaní vznikne obrázok s rozmermi 27x20 cm.

Puzzle v maxi veľkosti, skladajúce sa z 24 veľmi veľkých prvkov, určených pre všetkých malých fanúšikov rozprávky Paw Patrol.

Táto skladačka, pozostávajúca z 30 prvkov s postavami animovaného filmu Frozen 2 zaujme všetky deti. Po poskladaní vznikne obrázok s rozmermi 20x27 cm.

Detské Puzzle, pozostávajúce z 30 prvkov s hrdinami kresleného seriálu „Bob staviteľ“. Po poskladaní vznikne obrázok s rozmermi 27x20 cm.

Po dokončení skladačky vznikne obrázok s rozmermi 410 x 275 mm. Výrobok je vyrobený z vysokokvalitných materiálov s použitím špeciálneho kalandrovaného svetlo odrážajúceho papiera.

Detské Puzzle, pozostávajúce zo 100 prvkov, navrhnuté pre všetkých fanúšikov populárneho animovaného seriálu Paw Patrol. Po dokončení skladačky vznikne obrázok s rozmermi 410 x 275 mm.

Puzzle pozostávajúce z 24 veľmi veľkých prvkov, navrhnuté pre všetkých fanúšikov rozprávky Bing. Po dokončení skladačky sa vytvorí veľký obrázok s rozmermi 600 x 400 mm.

Detské Puzzle, pozostávajúce z 30 dielikov, vyobrazujú populárny detský kreslený seriál Enchantimals, ktorý sa v poslednej dobe teší veľkej obľube.

Sky sa zúčastňuje leteckých misií s helikoptérou alebo na krídlach ukrytých v ružovom batohu. Dokáže pristáť skutočne ladne a je najmenšia zo všetkých psov.

Frosen II. sú puzzle skladajúce sa zo 100 prvkov s postavami obľúbeného dielu animovaného filmu. Po poskladaní vznikne obrázok s rozmermi 410 x 275 mm.

Fun with friends je skladačka skladajúca sa zo 60 dielikov, určená pre všetkých fanúšikov a fanúšičky hrdinov rozprávky Prasiatko Peppa. Po vyskladaní hlavolamu vznikne obrázok s rozmermi 330x220mm.

Paw Patrol je puzzle skladajúce sa zo 100 prvkov, navrhnuté špeciálne pre malých fanúšikov populárnej animovanej rozprávky. Po dokončení skladačky vznikne obrázok „odvážnych psov v akcii“ s rozmermi 410x275mm.

Puzzle pozostávajúce z 30 prvkov s postavami animovanej série Autá. Po poskladaní puzzle sa vytvorí obrázok s rozmermi 27 x 20 cm.

Puzzle pozostávajúce z 30 prvkov s postavami animovanej série Autá - Monster Trucks. Po poskladaní puzzle sa vytvorí obrázok s rozmermi 33 x 22 cm.

Táto puzzle skladačka obsahuje 24 dielikov, ktoré sú určené pre všetkých fanúšikov obľúbenej rozprávky Spiderman.