Out of the blue kg

Vyhľadávali ste výrobcu out of the blue kg a tu sú výsledky vyhľadávania. Od značky out of the blue kg máme 19 výrobkov v databáze a prezrieť si ich môžete nižšie.Počet produktov z kategórie out-of-the-blue-kg: 19

Kúpte si originálny dizajnový doplnok do bytu. Hodiny vďaka optickému klamu vyzerajú ako by sa roztekali, ako na slávnom obraze Salvadora Dalího. Nechajte ich pokojne sa roztekať a vy sa nenechajte ničím rušiť pri ich pozorovaní.

Na žiadnej dámskej jazde by nemali chýbať štýlové doplnky. Tieto nože penis sú to pravé na každú dámsku jazdu alebo rozlúčku so slobodou. Dámy, ukážte svoj zmysel pre humor a okoreňte párty týmito vtipnými nožmi s motívom pánskeho penisu.

Často varíte pre Vašu drahú polovičku rannú kávu či čaj? Vyjadrite svoje city aj počas takto rutinného procesu ako sú raňajky. Vďaka tomuto magickému hrnčeku to vyjadríte najľahšie.

Krásnym darčekom k svätému Valentínovi je určite tento magický hrnček srdce, ktorým svojej láske poviete, čo cítite. Hrnček má tvar srdca a je potlačený drobnými srdiečkami.

Ste fanúšikom filmu Borat? S týmito plavkami nepokazíte srandu na žiadne pláži. Plavky obdarovaného určite poteší svojou vtipnosťou. Komentovať tieto plavky snáď ani nie je potrebné.

Keramický hrnček s rukoväťou v tvare jednorožca so strieborným rohom. Tento darček môže byť dokonalý pre všetkých milovníkov jednorožcov. Jednorožec spôsobuje magické pocity preto je to perfektný darček pre kohoľvek kto má rád mágiu.

Chystáte romantický a nezabudnuteľný večer pre seba a svoju polovičku? Prekvapte svoju polovičku najlepším romantickým a erotickým predmetov na trhu.

Hrnček ponúkame v zľave, pretože má popraskanú glazúru. Poškodenie je zjavné len pri bližšom preskúmaní, takže neprekáža pri bežnom používaní.

Organizujete rozlúčku so slobodou pre svojho najlepšieho kamaráta a potrebujete nejaké smiešne darčeky alebo erotické pomôcky?

Alkoholové piškvorky sú určené pre dvoch hráčov a riadia sa štandardnými pravidlami ako klasické piškvorky.

Veľmi zábavné hracie karty, ktoré zobrazujú kresby rôznych milostných polôh. Kresby su robené zábavným a nie vulgárnym spôsobom. Balenie obsahuje 54 kariet.

Už nemusíte otravovať celú rodinu vždy, keď potrebujete poškrabať na chrbte. S masážnym bambusovým škrabadlom na chrbát sa vám okamžite uľaví a zvládnete to sami bez pomoci.

Máte radi víno a po čase sa vám začínajú hromadiť prázdne fľaše? Našli sme pre vás úžasný typ na krásnu dekoráciu.

Skvelý hrnček pre fanúšikov futbalu. Hrnček v tvare lopty urobí obrovský dojem na každého obdivovateľa tohto športu.

Originálna čiapka s LED svetlom bude skvelým spoločníkom do nepohody. Čiapka disponuje 4 LED diódami, ktoré spoľahlivo osvetlia priestor pri nočnom behu, prechádzke, alebo na túrach. Hrejivý a priedušný materiál vás ochráni pred nepriaznivým chladným počasím.

Dekoratívna figúrka pre fanúšikov anjelov. Krásna ozdoba na poličku, komodu ale zároveň aj originálny spôsob ako si uctiť zosnulého drobným strážnym anjelikom.

Dekoratívna figúrka pre fanúšikov anjelov. Krásna ozdoba na poličku, komodu ale zároveň aj originálny spôsob ako si uctiť zosnulého drobným strážnym anjelikom.

Úžasná dekorácia, ktorá upúta pozornosť - nafukovacia lebka s prekríženými hnátmi.