Kruzzel

Vyhľadávali ste výrobcu kruzzel a tu sú výsledky vyhľadávania. Od značky kruzzel máme 13 výrobkov v databáze a prezrieť si ich môžete nižšie.Počet výsledkov: 13

Deti milujú skrýše, schovávačky a domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry. Detský stan je skvelým spôsobom pre kreatívnu a fantastickú zábavu doma aj vonku.

Veľkosť podložky významne ovplyvňuje jej funkčnosť; zmestí sa naraz niekoľko detí alebo veľa rôznych hračiek. Môžete ju použiť ako koberec v detskej izbe, jej živé farby určite potešia každé batoľa. Stane sa nevyhnutným priateľom...

Táto kolobežka nadchne každého, kto zháňa praktický dopravný prostriedok alebo len "vozidlo", s ktorým si užije veľa zábavy.

Táto dielňa má 3 použitia! Spája v sebe stoličku, dielňu a možnosť budovania rôznych konštrukcií. Nie je to len tradičná dielňa, dieťa môže vďaka tejto sade postaviť auto, lietadlo, robota a mnoho iných vecí.

Hmotnosť kolobežky má obrovský vplyv na jej použitie, najmä pre mladých začiatočníkov. Kolobežka, ktorú predstavujeme, má hliníkovú základňu, vďaka čomu je extrémne ľahká - 3 kg, čo vám umožní vykonávať aj tie najnáročnejšie...

Kolobežka Kruzzel Kallisto má hliníkovú plošinu, vďaka ktorej je extrémne ľahká - 3 kg, čo vám umožní vykonávať aj tie najnáročnejšie triky. Kolobežka má veľmi praktickú výšku, vďaka ktorej sa prispôsobí prakticky každému...

XXL domček pre bábiky má výšku 90 cm. Je vyrobený z masívneho dreva, takže má vysokú odolnosť. Všetky prvky sú precízne vyrobené a bezpečné pre dieťa.

Umelecká súprava na maľovanie predstavuje obrovský výber až 83 prvkov, vďaka ktorým môžete vytvárať mimoriadne kreatívne, nápadité a originálne umelecké diela.

Naša 46-dielna maliarska sada obsahuje množstvo akrylových farieb, štetcov a maliarsku paletu.

Vďaka rukavici a bezpečnostným projektilom sa každý môže stať superhrdinom a uži si pri tom veľa zábavy!

Umelecké kurzy, najmä maľovanie diamantmi, dokonale ovplyvňujú kreativitu a predstavivosť, čo sa vypláca v mnohých iných sférach života.

Celková dĺžka dráhy je 9 m! To umožňuje ľubovoľné konfigurácie usporiadania a umožňuje dieťaťu postaviť zakaždým inú dráhu, vďaka čomu sa zábava nestane monotónnou.

Drevená železnica s dráhami je dokonalý darček, ktorý si zamiluje každé dieťa bez ohľadu na pohlavie!