Výpredaj turistického a kempingového vybavenia do 100 €

V tejto sekcií nájdete Výpredaj turistického a kempingového vybavenia do 100 €.

Počet výsledkov: 369

Vďaka tejto karabíne sa vám príbor nestratí, môžete tiež pripnúť fľašu alebo iné predmety.

Nevyhnutná na zaistenie vybavenia, lezečiek, príslušenstva, vytvorenie stanoviska alebo na akúkoľvek drobnú prácu.

3 veľmi ľahké a odolné príbory (nôž, vidlička, lyžička) z plastu (polyamid), ktoré môžete spolu zopnúť.

Jednoduchý, pevný a ľahký tanier. Tvarovaná spodná časť pre zredukovanie tepelného účinku. Dá sa ľahko zavesiť vďaka dierke. 0,45 l.

Jednoduchá, pevná a ľahká. Tvarovaná spodná časť pre zredukovanie tepelného účinku. Dá sa ľahko zavesiť vďaka dierke. So stupnicou.(0,45 litra)

Jednoduchý, pevný a ľahký hlboký tanier. Tvarovaná spodná časť pre zredukovanie tepelného účinku. Dá sa ľahko zavesiť vďaka dierke. Stupnica. (0,5 l).

Vďaka novému špeciálnemu spletaniu je jadro chránené hrubším plášťom, lano bude teda trvanlivejšie! Priemer 10 mm umožňuje lepšie uchopenie do ruky a optimálne brzdenie.

Ľahká (46 g) a odolná. Jej štruktúra obmedzuje šírenie tepla a umožňuje jednoduchú manipuláciu s horúcimi potravinami alebo nápojmi. 0,45 litra.

Určené na jedno použitie. V batohu zaberá minimum miesta a takmer nič neváži. Jednorazová izotermická fólia Forclaz pomáha zvýšiť tepelnú izoláciu. .

OnBright 50 je kompaktná baterka na nočné presuny alebo kempovanie. Elastické pútko umožňuje baterku ľahko zavesiť na ľubovoľné miesto.

Súprava 2 tanierikov s malým priemerom poskytuje dobrú oporu v zmiešanom teréne a palice sa nezachytávajú medzi kameňmi alebo v iných škárach.

Súprava 2 tanierikov s veľkým priemerom umožňuje, aby sa palice nezabárali do hlbokého snehu alebo do piesku.

Náhradný skrutkovací a izolačný uzáver. Kompatibilný iba s termoskami Quechua 0,4 l.

Táto objímka je vhodná iba na turistické palice MT500 (starý názov: MH500). Priemer rúrky 16 mm.

Tento segment je vhodný iba na turistické palice MT100 (starý názov: Arpenaz 100).

Na rýchle a jednoduché odstránenie kliešťov. Vďaka úložnému vrecku je praktická na turistiku a všetky aktivity v prírode. Farba vrecka nemusí byť vždy rovnaká.

Vymeňte svoju 25 mm sťahovaciu pracku jednoducho vďaka tejto verzii so zárezom, ktorá nevyžaduje šitie, ani špeciálne náradie.

Jednoducho vymeňte svoju 20 mm pracku za túto verziu so zárezom, ktorá nevyžaduje šitie ani špeciálne náradie.

Súprava 2 tanierikov s malým priemerom umožňuje dobrú priľnavosť na zmiešanom teréne, keďže palice sa nezasekávajú medzi kameňmi alebo v iných medzerách.

Baterku nezahadzujte, keď stratíte alebo rozbijete kryt na batérie vašej baterky!

Čelovku nezahadzujte, keď sa zlomí jej držiak! Tento originálny diel vám umožňuje vlastnoručne si opraviť čelovku Bivouac 500 USB!

Magnézium v kocke, ktorú je možné rozdrviť na kúsky, na vysušovanie rúk lezca.