Ostatné stavebnice do 50 €

V tejto sekcií nájdete Ostatné stavebnice do 50 €.

Počet výsledkov: 178

Ak si fanúšikom sveta Pokémon tak táto stavebnica ti nemôže chýbať ! Počet dielikov: 222 Vhodné pre deti od 8 rokov ... .

SpaceRail - stavebnice, ktorá chytí a nepustí. SpaceRail je úplne jedinečná a konštrukčne dokonalá stavebnica skrývajúce neuveriteľné možnosti zábavy. Stanete sa konštruktérom, ktorý bude mať za úlohu postaviť prepracovaný systém...

Sada kociek od Ecoiffier je skvelý nápad pre deti už od 18. mesiaca života.

Ak si fanúšikom sveta Pokémon tak táto stavebnica ti nemôže chýbať ! Počet dielikov: 240 Vhodné pre deti od 6 rokov ... .

SpaceRail je stavebnica, ktorá Vám umožní postaviť si ľahko a rýchlo horskú dráhu na ktorej sa môžu preháňať kovové guľôčky. Súčasťou stavebnice je aj malý výťah, vďaka ktorému sa guľôčky po dokončení svojej jazdy po dráhe...

Tento produkt je veľmi zábavný a interaktívny, pretože umožňuje deťom rozvíjať svoju tvorivosť a motorické zručnosti. Magnetické dieliky sú dostatočne silné na to, aby udržali stabilné spojenie, a zároveň sú ľahko oddeliteľné,...

Stavebnica so zákrutami, klesaním aj stúpaním. Overte si vedomosti z mechaniky, fyziky a kinetiky tak, aby guličky prešli celú dráhu čo najrýchlejšie, ale aby pritom dráhu neopustili.

Veľké vaflové bloky umožnia dieťaťu postaviť takmer čokoľvek, či už si zaumieni postaviť nový domček pre svoju bábiku, garáž alebo vojenskú základňu, s touto stavebnicou to nebude absolútne žiaden problém.

Autoprepravník je jedným z najpotrebnejších zariadení pre dieťa, ktoré má rado autíčka.

Stavebné bloky sú skvelou hračkou pre deti od 6 rokov. Bloky umožňujú vaším deťom rozvíjať kreativitu. Sada umožňuje postaviť niekoľko variantov vozidla podľa vzorov v knižke, alebo si ich môžu vytvoriť podľa vlastnej predstavy.