Ostatné stavebnice do 50 €

V tejto sekcií nájdete Ostatné stavebnice do 50 €.

Počet výsledkov: 178

Táto súprava klasických kociek vo vylepšenej verzii z mäkkého plastu, pripomínajúceho gumu, je skvelým nápadom na drobnú pozornosť pre Vášho malého objaviteľa.

Táto súprava klasických kociek vo vylepšenej verzii z mäkkého plastu, pripomínajúceho gumu, je skvelým nápadom na drobnú pozornosť pre Vášho malého objaviteľa.

SpaceRail je stavebnica, ktorá Vám umožní postaviť si ľahko a rýchlo horskú dráhu, na ktorej sa môžu preháňať kovové guľôčky. Súčasťou stavebnice je aj malý výťah, vďaka ktorému sa guľôčky po dokončení svojej jazdy po dráhe...

Stavebné bloky na viacnásobné použitie umožňujú vytvárať, spájať a stavať rôzne priestorové štruktúry. Napomáhajú rozvíjať detskú predstavivosť a kreativitu.

Mini stavebné bloky pripomínajúce vafle umožnia dieťaťu postaviť takmer čokoľvek, či už si zaumieni postaviť nábytok k domčeku pre svoju bábiku, garáž alebo vojenskú základňu, s touto stavebnicou to nebude absolútne žiaden problém.

Postavme si vojenskú základňu alebo dom! Je to jednoduchšie, ako si myslíte.

Stavebnica sa skladá z drevených dielikov rôznych tvarov a veľkostí a základnej dosky s vyvŕtanými otvormi. Dieliky sa navliekajú na palice.  Hra rozvíja motoriku rúk, priestorovú predstavivosť, kreativitu a fantáziu nielen...

Stavebnica Alleblox Homestead 344 ksSada stavebných blokov ALLEBLOX vám umožní stavať rôzne stavby, budovy a vozidlá, je to dokonalá zábava pre malých aj veľkých konštruktérov! Dajú sa kombinovať s inými obľúbenými stavebnicami, sú...

Spútaný drak, ktorý by chcel odletieť, dáva život optickej ilúzii, ktorú treba postaviť.

Stavebnica Alleblox CampingKit 343 ksSada stavebných blokov ALLEBLOX vám umožní stavať rôzne stavby, budovy a vozidlá, je to dokonalá zábava pre malých aj veľkých konštruktérov! Dajú sa kombinovať s inými obľúbenými stavebnicami, sú...

Ak si fanúšikom sveta Pokémon tak táto stavebnica ti nemôže chýbať ! Počet dielikov: 183 Vhodné pre deti od 8 rokov ... .

Ak si fanúšikom sveta Pokémon tak táto stavebnica ti nemôže chýbať ! Počet dielikov: 163 Vhodné pre deti od 7 rokov ... .

Ak si fanúšikom sveta Pokémon tak táto stavebnica ti nemôže chýbať! Stavebnica pokémonaCharmander zo sveta Pokémon/b>. Rozmery zostaveného modelu: cca 14 cm Počet dielikov: 180 Vhodné pre deti od 7 rokov ... .

SpaceRail je stavebnica, ktorá Vám umožní postaviť si ľahko a rýchlo horskú dráhu, na ktorej sa môžu preháňať kovové guľôčky. Súčasťou stavebnice je aj malý výťah, vďaka ktorému sa guľôčky po dokončení svojej jazdy po dráhe...

Stavebné bloky - produkt, ktorý nevyjde z módy. Je ťažké nájsť niekoho, kto by sa s nimi nikdy nehral.

Stavebnica so zákrutami, klesaním aj stúpaním. Overte si vedomosti z mechaniky, fyziky a kinetiky tak, aby guličky prešli celú dráhu čo najrýchlejšie, ale aby pritom dráhu neopustili.

Objavte vzrušujúci svet akcie a reakcie! Skutočne jedinečná vedecká súprava na objavovanie princípov fyzikálnych zákonov jednoduchým a zábavným spôsobom!

S novou mäkkou detskou stavebnicou - Soft Askato - si Vaše deti môžu teraz postaviť svoje vlastné budovy a tvoriť svoju vlastnú krajinu.

Zábava spočíva v spájaní zaujímavých konštrukcií pomocou viacfarebných skrutiek, pri čom si dieťa môže zvoliť, či použije klasický šrubovák alebo automatický sktutkovač.

Vychovajte budúcich staviteľov alebo architektov s našimi Middle Blocks stavebnými blokmi pre najmenších!

Ak si fanúšikom sveta Pokémon tak táto stavebnica ti nemôže chýbať ! Stavebnica najznámejšieho PokémonaPikachu zo sveta Pokémon/b>. Rozmery zostaveného modelu: cca 15 cm Počet dielikov: 400 Vhodné pre deti od 7 rokov ... .

SpaceRail - stavebnice, ktorá chytí a nepustí. SpaceRail je úplne jedinečná a konštrukčne dokonalá stavebnica skrývajúce neuveriteľné možnosti zábavy. Stanete sa konštruktérom, ktorý bude mať za úlohu postaviť prepracovaný systém...

SPACERAIL úžastná stavebnica, ktorá svieti v tme. SpaceRail - stavebnice, ktorá chytí a nepustí. SpaceRail je úplne jedinečná a konštrukčne dokonalá stavebnica skrývajúce neuveriteľné možnosti zábavy. Stanete sa konštruktérom, ktorý...

Kocky stavebnice Mesto majú rôzne tvary, vrátane štvorcov, trojuholníkov, obdĺžnikov a oblúkov. To poskytuje deťom množstvo možností pri vytváraní budov, domov, mostov a iných zaujímavých prvkov, ktoré tvoria mesto. Tým sa podporuje...