Green Detox – detoxikácia organizmu ako cesta k stratenej vitalite

Green Detox – detoxikácia organizmu ako cesta k stratenej vitalite

Nekvalitne spracované potraviny plné konzervantov, ťažké kovy, stres a napätie. To všetko vplýva na naše telo veľmi negatívne. Na mieste je tak detox tela, ktorý slúži najmä na odstránenie škodlivých látok z organizmu. Aké prináša výhody a prečo je tak potrebný?

So škodlivými faktormi okolo nás sa stretávame každý jeden deň. Aj napriek tomu, že telo ako také toho znesie veľa, tiež má svoje hranice. V istých prípadoch by sme mu mali jednoducho v správnom fungovaní dopomôcť a verte či nie, nejde o nič náročné. Napríklad, detoxikácia je skvelým riešením, ako z tela odstrániť to všetko zlé – ťažké kovy a toxické látky, ktoré sa v organizme usádzajú každodenne.

Nezabúdajte: Neviete, či potrebujete detox organizmu? V tom prípade by ste mali zbystriť pozornosť v situácii, kedy sa ráno po zobudení cítite ako bez energie, nervózni alebo podráždení.


Doplnky výživy na detox

Či už ide o detox pečene alebo celkový detox organizmu, dopomôcť vám k tomu môžu výživové doplnky. Ako si však vybrať z tak veľkého spektra? Zamerajte sa hlavne na kvalitu, zloženie a účinky. Výborným riešením je produkt s názvom Green Detox, ktorý nájdete na webovej stránke matchaday.sk. Obsahuje zelené superpotraviny, ktoré sú v rámci detoxikácie veľmi potrebné a kľúčové. V tomto prípade ide o spirulinu, chlorellu, moringu a zelený jačmeň.

Odbúravanie ťažkých kovov

Prítomnosť ťažkých kovov môžete na sebe spozorovať, napríklad, pri oslabenej imunite alebo hormonálnych zmenách. Ide o škodlivé zložky, ktoré môžete vďaka detoxu odstrániť z tela.

V tomto prípade sú najúčinnejšie zelené potraviny. Tie majú veľmi silný efekt na odbúravanie ťažkých kovov. Medzi najúčinnejšie zelené potraviny patrí chlorella, spirulina, zelený jačmeň či zelená pšenica. Keďže tieto potraviny dokážu odstrániť ťažké kovy, zlepšujú tým aj celkové zdravie.

Posilnenie imunitného systému

Detoxikácia je veľmi dôležitá aj z hľadiska podpory imunitného systému. Ten je u každého človeka veľmi špecifický, no ak sa oň nestaráte dostatočne, môžu u vás častejšie vznikať rôzne ochorenia. Preto sa odporúča aj produkt Green detox užívať dlhodobo a pravidelne pre dosiahnutie čo najefektívnejších účinkov týkajúcich sa imunity. Obsahuje totiž vysoko účinné zložky, vďaka ktorým sa ľahšie vyhnete mnohým ochoreniam.

Príjem novej energie

Cítite sa už dlhšie bez energie, neustále unavení a podráždení? Správna detoxikácia organizmu vám zaručí aj príjem novej energie. Budete tak zvládať každodenné činnosti bez toho, aby ste sa cítili neobvykle unavení. Okrem iného, detoxikácia vďaka produktu Green detox tiež harmonizuje myseľ a podporuje nielen to fyzické, ale aj psychické zdravie.

Prevencia ochorení

Prevencia je základom. Preto by ste mali Green detox užívať aj v situáciách, že nie ste chorí. Je totiž skvelým riešením na prevenciu mnohých ochorení. Pľúcnych, kardiovaskulárnych či civilizačných. Medzi najčastejšie civilizačné ochorenia patrí, napríklad, cukrovka, vysoký krvný tlak alebo obezita. Vyhnite sa týmto chorobám vďaka účinnej detoxikácii organizmu!

Nezabúdajte: V rámci prevencie ochorení je okrem detoxikácie dôležitý aj zdravý životný štýl. Teda pravidelný pohyb a konzumácia zdravých potravín plných živín. Kľúčová je tiež správne nastavená psychika.

Ako sa užíva Green detox?

Čo sa týka produktu Green detox, je maximálne bezpečný. Denne tak môžete užiť pokojne 3 – 6 kapsúl, ktoré je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody. Táto odporúčaná dávka by sa nemala presiahnuť. Keďže ide o výživový doplnok, pamätajte, že nenahrádza pestrú a rozmanitú stravu. Ide len o podporu detoxikácie a celkového zdravia.


Peter Nižnanský

Peter Nižnanský

Milovník všetkých Xiaomi produktov od vysávačov až po telefóny.