porovnávač cien
Tovar.sk » www.ole.sk » Švihadlo s počítadlom SPOKEY Vigor
Švihadlo s počítadlom SPOKEY Vigor

Švihadlo s počítadlom SPOKEY Vigor

Pomocou švihadla dynamicky posilňujete svalstvo nôh a súčasne rozvíjate a posilňujete činnosť vnútorných orgánov, obehového, pľúcneho a termoregulačného systému. Tento jednoduchý, ale maximálne efektívny cvik Vás núti k pravidelnému rytmu dýchania a výrazne prispieva k zlepšeniu kĺbovej pohyblivost ... Viac

Podobné produkty (10)

Spokey Cramp

Spokey Cramp


Posilovač rúk Spokey Cramp.

6.40 €


4 obchody

Spokey Twin

Spokey Twin


Posilňovacie koleso je určené na formovanie predovšetkým brušných svalov. Počas tréningu však zapájate aj ruky a ramená, takže táto pomôcka predstavujú komplexný cvičebný nástroj..

6.00 €


4 obchody

Spokey Atlanta

Spokey Atlanta


Rotoped Spokey Atlanta s multifunkčným počítačom, ktorý meria čas, vzdialenosť, rýchlosť, množstvo spálených kalórií, pulz, recovery, rpm, HRC, WATT. Rotoped Spokey Atlanta pomôže.

389.30 €


2 obchody

Spokey Frizzy

Spokey Frizzy


Nová varianta rotačného disku doplnená o unikátny LCD displej s počítadlom pohybov. Rotana s počítadlom SPOKEY Frizzy je vhodná pre zoštíhlenie postavy, predovšetkým v oblasti bokov a.

10.71 €


3 obchody

Spokey Arizona

Spokey Arizona


Běžecký elektrický pás Arizona.

856.90 €


2 obchody

Spokey Escalator

Spokey Escalator


S pravidelým cvičením vám Escalator pomôže dostať sa do dobre vytvarovanej postavy, spevní vám stehná a zadok. Má schopnosť prispôsobiť výšku kroku a tým aj úroveň obtiažnosti..

52.30 €


2 obchody

Spokey Austin

Spokey Austin


Robustná konštrukcia so stabilnou oporou chrbta je vhodná pre obéznejších používateľov, ktorí majú zníženú pohyblivosť alebo pre starších ľudí, ktorí sa chcú tréningom.

491.80 €


2 obchody

Spokey Arlington

Spokey Arlington


Eliptický trenažér Spokey Arlington je moderný eliptický trenažér s radou užitočných funkcií a rozšírenou funkčnou výbavou. Remeňový prevodový systém, magnetický brzdný systém a.

475.99 €


2 obchody