porovnávač cien
» » » » Hojdacia sieť SPOKEY Lattice
Hojdacia sieť SPOKEY Lattice

Hojdacia sieť SPOKEY Lattice

Hojdacia sieť SPOKEY Lattice je vyrobená z prírodných materiálov. Prírodné, bavlnené lano je odolné a mäkké na dotyk, nosníky sú vyrobené z dreva. - materiál: bavlnená sieťovina 5 mm (zaručuje cirkuláciu vzduchu) - farba: biela - rozmer: 200 x 80 cm - maximálna váha užívateľa: 120 kg ... Viac

Podobné produkty (10)

La Siesta Currambera

La Siesta Currambera

Kategória: Hojdacie siete Intrea

Rozmer 220 x 140 cm, celková dĺžka 360 cm, hmotnosť 1, 6 kg, maximálne zaťaženie 120 kg, materiál 100% bavlna...

58.90 €


4 obchody

Maurícius 

Maurícius 

Mauritius je naša najväčšia sieť s tyčami, vyrobená zo špeciálneho vlákna EllTex imitujúceho bavlnu, ktoré je odolné vode a nepodlieha UV-žiarenia. Je dodávaná v praktickom obale s.

30.35 €


3 obchody

Comodo

Comodo

Luxusné hojdacia sieť pre dve osoby v prevedení s tyčami je vyrobená z polyesterového vlákna.Plnenú mäkkou a izolačné hmotou a poskytuje tak vysoký komfort ležania. Sieť je balená v.

110.00 €


4 obchody

Luneta

Luneta

Luxusný, do detailu prepracovaný, stojan českej výroby na závesné kreslá ponúka možnosť výberu farebného prevedenia. Je vyrobený z niekoľkých vrstiev ohýbané voděvzdorné brezovej.

231.00 €


5 obchodov

Olymp

Olymp

Stojan na húpacie siete v tvare lode je vyrobený zo smrekového dreva. Drevo je impregnováné.Stojan je svojou veľkosťou a nosnosťou predurčený pre siete s tyčami.

326.00 €


4 obchody

Arcus

Arcus

Luxusný stojan na húpacie siete v tvare lode je vyrobený z modřínového dreva. Svojou veľkosťou a nosnosťou je predurčený pre kombináciu s rodinnými sítěmi.Uvedená cena nezahŕňa.

57.64 €


4 obchody

Explorer green 

Explorer green 

Hojdacia sieť pre turistov a tramp určená pre jednu osobu so zväčšenou plochou na ležanie.Vďaka svojej nízkej hmotnosti a malým rozmerom.

118.57 €


2 obchody

Rio (Jacquard)

Rio (Jacquard)

Rio je naša najkrajšia a na výrobu najnáročnejšia sieť. U Ria používame náročnú techniku žakárového tkania, ktorá vyžaduje špeciálny tkáčsky stav.

34.99 €


299 obchodov

Rio azul

Rio azul

Hojdacia sieť pre jednu osobu v prevedení s tyčami. Je utkaná v elegantnom kárový vzore a ponúkne Vám veľkú plochu na ležanie. Vyznačuje sa nízkou hmotnosťou a dobrou stabilitou.

11.67 €


31 obchodov

Silvana

Silvana

Rodinná hojdacia sieť pre ľubovoľný počet osôb (do max nosnosti) zo silnej bavlnenej látky s obrovskou plochou na ležanie a výbornou stabilitou.

218.00 €


4 obchody