porovnávač cien
Tovar.sk » www.ole.sk » Švihadlo so závažím SPOKEY Pump
Švihadlo so závažím SPOKEY Pump

Švihadlo so závažím SPOKEY Pump

Švihadlo je pomôcka pre tréning, kedy si jednoduchým spôsobom udržujete vytrvalosť, spaľujete prebytočné tuky a formujete svalstvo horných i dolných končatín, brucha a hrudníku. Zlepšíte koordináciu celého tela a podporíte činnosť srdcovo-cievneho aparátu. Švihadlo je vhodné nielen pre deti, ale i ... Viac

Podobné produkty (10)

Spokey Cramp

Spokey Cramp


Posilovač rúk Spokey Cramp.

6.40 €


4 obchody

Spokey Twin

Spokey Twin


Posilňovacie koleso je určené na formovanie predovšetkým brušných svalov. Počas tréningu však zapájate aj ruky a ramená, takže táto pomôcka predstavujú komplexný cvičebný nástroj..

6.00 €


4 obchody

Spokey Atlanta

Spokey Atlanta


Rotoped Spokey Atlanta s multifunkčným počítačom, ktorý meria čas, vzdialenosť, rýchlosť, množstvo spálených kalórií, pulz, recovery, rpm, HRC, WATT. Rotoped Spokey Atlanta pomôže.

389.30 €


2 obchody

Spokey Frizzy

Spokey Frizzy


Nová varianta rotačného disku doplnená o unikátny LCD displej s počítadlom pohybov. Rotana s počítadlom SPOKEY Frizzy je vhodná pre zoštíhlenie postavy, predovšetkým v oblasti bokov a.

10.71 €


3 obchody

Spokey Arizona

Spokey Arizona


Běžecký elektrický pás Arizona.

856.90 €


2 obchody

Spokey Austin

Spokey Austin


Robustná konštrukcia so stabilnou oporou chrbta je vhodná pre obéznejších používateľov, ktorí majú zníženú pohyblivosť alebo pre starších ľudí, ktorí sa chcú tréningom.

491.80 €


2 obchody

Spokey Arlington

Spokey Arlington


Eliptický trenažér Spokey Arlington je moderný eliptický trenažér s radou užitočných funkcií a rozšírenou funkčnou výbavou. Remeňový prevodový systém, magnetický brzdný systém a.

475.99 €


2 obchody

Spokey Escalator

Spokey Escalator


S pravidelým cvičením vám Escalator pomôže dostať sa do dobre vytvarovanej postavy, spevní vám stehná a zadok. Má schopnosť prispôsobiť výšku kroku a tým aj úroveň obtiažnosti..

52.30 €


2 obchody