porovnávač cien
Tovar.sk » Zoznam obchodov »

Vizitka obchodu Antikvariát Knihyzaeuro

Antikvariát Knihyzaeuro

Online antikvariát Piešťany - Banka. Ponúkame romány, beletriu, encyklopédie, učebnice, cestopisy, slovníky a mnoho iného.

Prevádzkovateľ obchodu

Polák Marek - Antikvariát
Topoľčianska 90
92101, Piešťany - Banka
[email protected]
www.knihyzaeuro.sk

Spôsoby platby

  • platba internetbankingom

  • platba prevodom

  • platba poštovou poukážkou

  • platba dobierkou

Spôsoby dopravy

  • Poštou

  • Osobný odber

Nájdených: 7179 produktov od obchodu Antikvariát Knihyzaeuro

1 | 2 | 3 | 4 | ďalšia »

Život té druhé Degheltová Frédérique

Život té druhé Degheltová Frédérique


N14 12. května 1988 se pětadvacetiletá Marie seznámí na večírku s přitažlivým mužem Pablem a pak s ním prožije vášnivou noc. Když se druhý den ráno probudí, zjistí, že mezitím.


Žil jsem jako pedofil Alexa Janek

Žil jsem jako pedofil Alexa Janek


K64 Osobní zpověď člověka, který se narodil s odlišnou sexuální orientací a byl odsouzen za pohlavní zneužití osob mladších 15 let. Vypráví o jeho dětství, dospívání, kdy si.Zvieratá a láska

Zvieratá a láska


O11 Paul Reboux, francúzsky autor knihy krátkych poviedok, či skôr charakteristík zvierat ako sa správajú v naiintímnejších okamihoch. V mnohom pripomínajú ľudí a autor im prisúdil.


Ztracená láska Stínil Luděk

Ztracená láska Stínil Luděk


N11 Aleš se za dramatických okolností seznámí s Lindou, největší láskou svého života, a prožije s ní krásný vztah. Linda jej však náhle opustí a zamete za sebou všechny stopy..


Zpráva o třetí planetě

Zpráva o třetí planetě


N24 Výbor z vědeckofantastických povídek anglického autora – 21 z jeho nejzajímavějších próz. Obsahuje povídky: Hvězda Devět miliard božích jmen Maelström II Stěna temnoty ....


Zlé sny James Peter

Zlé sny James Peter


O12 Hlboko vo svojom podvedomí nosí Sam strašnú udalosť. Po dvadsiatich piatich rokoch sa jej v snoch vracia, nemôže utiecť pred jednookým mužom, ktorý ju prenasleduje. Nakoniec už.
Zimné prázdniny

Zimné prázdniny


O43 Poľovníctvo. Kniha je voľným pokrčovaním chlapčenského románu Najkrajšie prázdniny s hlavným hrdinom Julom a s Vojtom a ich dobrodružstvá cez zimné prázdniny na dedine, v domčeku.Závistlivý mesiac Greene T. Ch.

Závistlivý mesiac Greene T. Ch.


N14 Malebné mestečko na atlantickom pobreží, priľahlé ostrovy a morské diaľavy sú dejiskom dramatického príbehu sedemnásťročného Anthonyho, ktorý sa spolu s kamarátom Victorom.


Zámok Franz Kafka

Zámok Franz Kafka


N24 Hlavná postava románu, zememerač K., márne hľadá cestu na zámok. Ide stále vpred, ale zámok reprezentovanými úradníkmi a byrokratmi, sa ani nepribližuje, ani nevzdiaľuje. Blúdi a.