porovnávač cien
Tovar.sk » Zoznam obchodov »

Vizitka obchodu Digicom 2012

Digicom 2012

Internetový obchod so sortimentom výpočtovej techniky, kancelárskej techniky, spotrebnej elektroniky a bielej techniky.

Prevádzkovateľ obchodu

Digicom, s.r.o.
Predmestská 81
01001, Žilina
[email protected]
www.digicom.sk

Spôsoby platby

  • platba internetbankingom

  • platba prevodom

  • platba poštovou poukážkou

  • platba dobierkou

  • platba hotovosťou

Spôsoby dopravy

  • Poštou

  • Kuriérska spoločnosť

  • Osobný odber

Nájdených: 28537 produktov od obchodu Digicom 2012

1 | 2 | 3 | 4 | ďalšia »

ZyXEL ZyWALL USG-20W, Firewall, 5xIPSecVPN new firmw.,1SSL, 802.11N

ZyXEL ZyWALL USG-20W, Firewall, 5xIPSecVPN new firmw.,1SSL, 802.11N


Security Firewall, Optional Content Filtering, Antispam, 2x IPSec VPN, 1 SSL, 5x 1Gbps 4x LANDMZ, 1x WAN, WiFi 802.11n 2T2R, 1x USB Nove verzie firmware upravuju pocet sucasne pouzivanych tunelov -.


ZyXEL SFP SX multi-mode Tranceiver LC

ZyXEL SFP SX multi-mode Tranceiver LC


ZyXEL SFP SX multi-mode Tranceiver LC Vlastnosti Citlivosť optického prijímača -17 dBm Vlnová dĺžka 850nm Konektor LC Prenosová vzdialenosť podľa špecifikácie optického káblu 62.5um.


ZYXEL Range Extender AC750802.11ac, Direcplug, smallsize, 1x10100Mbps, WPS but., WEPWPAWPA2

ZYXEL Range Extender AC750802.11ac, Direcplug, smallsize, 1x10100Mbps, WPS but., WEPWPAWPA2


ZYXEL Range Extender AC750802.11ac, Direcplug, smallsize, 1x10100Mbps, WPS but., WEPWPAWPA2


ZyXEL Prestige P-660HN-T3A, IPv6, 802.11n 150, ADSL2 Router, 4x1010, AnnexB

ZyXEL Prestige P-660HN-T3A, IPv6, 802.11n 150, ADSL2 Router, 4x1010, AnnexB


ZyXEL Prestige P-660HN-T3A, IPv6, 802.11n 150, ADSL2 Router, 4x1010, AnnexB built-in antenna 802.11n AP function built-in 1x1 Standard-based WPS for easy and secure WLAN establishment Robust SPI.


ZyXEL GS1920-48HP 50-port POE WEBMan.Switch, 44xGIGA4xcombo2xSFP, 19" rack

ZyXEL GS1920-48HP 50-port POE WEBMan.Switch, 44xGIGA4xcombo2xSFP, 19" rack


ZyXEL GS1920-48 50-port Gigabit WebManaged switch: 44x Gigabit metal 4x Gigabit combo metalSFP 2x SFP, IPv6, 802.3az Green, Layer 2-4 security options, L2 Multicast, 19" rackmount


ZyXEL GS1900-8HP 8-port GbE Smart Managed PoE Switch

ZyXEL GS1900-8HP 8-port GbE Smart Managed PoE Switch


ZyXEL GS1900-8HP 8-port GbE Smart Managed PoE Switch • 101001000 Mbps GbE ports • Easy browser-based switch management • Quick and easy set up wizard • Advanced network error prevention.



ZANUSSI ZRG10800WA, chladnicka s mraznickou

ZANUSSI ZRG10800WA, chladnicka s mraznickou


ZANUSSI ZRG100WA, chladnicka s mraznickouMonoklimatická jednodverová chladnička s mrazničkou ZANUSSI ZRG100WA energetickej triedy A a hlučnosťou 42 dB. Chladnička ponúka objem 87 litrov a.


webová kamera Trust SpotLight, 300K s mikrofonom

webová kamera Trust SpotLight, 300K s mikrofonom


- Webkamera s hardvérovým rozlíšením 640 x 480 poskytuje ostrý obraz v programoch ako MSNLive Messenger, Skype a pod. - Výkonné integrované LED s funkciou tlmeného svetla pre zlepšenú.


webová kamera Trust Primo Webcam

webová kamera Trust Primo Webcam


Webkamera s hardvérovým rozlíšením 640 x 480 poskytuje ostrý obraz v programoch ako MSNLive Messenger, Skype a pod.. Vysokokvalitné video a rozhranie USB 2.0 – ostrý & a plynulý obraz.


webcam  náhl. sada TRUST Exis Chatpack - čierna

webcam náhl. sada TRUST Exis Chatpack - čierna


"- Balíček na chatovanie obsahuje webovú kameru a náhlavnú súpravu s mikrofónom na chatovanie a video konferencie - Webkamera s hardvérovým rozlíšením 640 x 480 poskytuje ostrý.


WD ext. WDBVKW0060JCH, 2x3TB, Gigabit Ethernet, 2x USB 3.0, My Cloud Mirror

WD ext. WDBVKW0060JCH, 2x3TB, Gigabit Ethernet, 2x USB 3.0, My Cloud Mirror


My Cloud Mirror WDBZVM0060JWTProduct SpecificationsRozhraníGigabit EthernetVýkonPřenosové rychlostiEthernetvybavené 101001000 MbsPřenosová rychlost sériové sběrniceUSB 3.0Přenosová.


WD ext. WDBVKW0040JCH, 2x2TB, Gigabit Ethernet, 2x USB 3.0, My Cloud Mirror

WD ext. WDBVKW0040JCH, 2x2TB, Gigabit Ethernet, 2x USB 3.0, My Cloud Mirror


My Cloud Mirror WDBZVM0040JWTProduct SpecificationsRozhraníGigabit EthernetVýkonPřenosové rychlostiEthernetvybavené 101001000 MbsPřenosová rychlost sériové sběrniceUSB 3.0Přenosová.


volant Trust GXT-27 Force Vibration Steering Wheel for PS32 & PC

volant Trust GXT-27 Force Vibration Steering Wheel for PS32 & PC


- Kompaktný volant s portom USB s pedálmi na brzdy a plyn a technológiou vibračnej odozvy- Efekty vibračnej odozvy ponúkajú realistické zážitky z automobilového závodu iba po pripojení.


Visio Standard LicSA OLP NL Gov

Visio Standard LicSA OLP NL Gov


Licencia Software Assurance. Government.